Dawniej i dziś

Od produkcji półfabrykatu – palisady do szerokiej oferty drewnianej architektury ogrodowej

PPUH „PAULA” istnieje od 1990 roku i od samego początku działalności skupia się na produkcji tak zwanej „drewnianej architektury ogrodowej”. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się jedynie produkcją półfabrykatu – palisady.

Obecnie „PAULA” jest znanym producentem szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do wyposażania i dekoracji ogrodów, tarasów i innych terenów o charakterze wypoczynkowym. Roczny potencjał produkcyjny daje nam możliwość przerobu około 70 000 m3 drewna iglastego na gotowe produkty liczące kilkaset wzorów galanterii ogrodowej. Zakupione u nas wyroby uszlachetniane są w procesie impregnacji ciśnieniowej. 

Proces produkcyjny

Dbamy o najlepszą jakość naszych produktów

W trosce o jakość produktu oraz terminowość realizacji zamówień sami sprawujemy opiekę nad całością procesu produkcyjnego: od zakupu surowca, jego odbiór, po dostawę wyrobów do klienta. Aby optymalizować łańcuch operacji logistycznych posiadamy własny tabor – specjalistyczny do przewozu drewna, biomasy pochodzenia drzewnego oraz  międzynarodowy.

Certyfikaty

Posiadamy niezbędne uprawnienia do produkcji drewnianej architektury ogrodowej

Nasze wyroby posiadają certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®), a większość z nich eksportowana jest do państw UE.

FSC-nxg8zgmc2c24ybx9w9sj7ea6fwckdgevzipflqcrbk

Znak odpowiedzialnej
gospodarki leśnej

FSC® C012199