PolskiEnglish (UK)GermanDE-CH-AT

O firmie

PPUH „PAULA” istnieje od 1990 roku i od samego początku działalności skupia się na produkcji tak zwanej „drewnianej architektury ogrodowej". W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się jedynie produkcją półfabrykatu - palisady.

Obecnie „PAULA” jest znanym producentem szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do wyposażania i dekoracji ogrodów, tarasów i innych terenów o charakterze wypoczynkowym. Roczny potencjał produkcyjny daje nam możliwość przerobu około 70 000 m3 drewna iglastego na gotowe produkty liczące kilkaset wzorów galanterii ogrodowej. Zakupione u nas wyroby uszlachetniane są w procesie impregnacji ciśnieniowej. Nasze wyroby posiadają certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council), a większość z nich eksportowana jest  do państw UE.

W trosce o jakość produktu oraz terminowość realizacji zamówień sami sprawujemy opiekę nad całością procesu produkcyjnego: od zakupu surowca, jego odbiór, po dostawę wyrobów do klienta. Aby optymalizować łańcuch operacji logistycznych posiadamy własny tabor - specjalistyczny do przewozu drewna, biomasy pochodzenia drzewnego oraz  międzynarodowy.

 


Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności   /   Kariera   /   Produkty   /   Transport   /   Dokumenty   /   Certyfikaty   /  Kontakt   /   Lokalizacja